Hakkımda

Mehmet Kuru Kimdir?

Merhaba Ben, Mehmet KURU Wordpress Geliştirici ve Dijital Pazarlama Uzmanı olarak 2013’ten bugüne çeşitli sektör ve projelerde firmaların hedeflerine ulaşması dijital dünyada yaşanan gelişmelere katkı sunmak ve sistemlerin iyileştirilmesi için By Mehmet KURU markası olarak hizmet veriyorum. Wordpress hizmetleri, Google Ads, ve seo hizmetleri alanında başarılı ekip çalışmaları yaparak tüm iş ortaklarımıza en güvenilir ve kaliteli çözümler sunuyoruz.

Dijital pazarlama uzmanı olarak birçok sektörde çok farklı projelerle ilgili sistem kurulumları yaptım. Kosgeb uygulamalı girişimcilik, proje yönetimi, iş organizasyonu, Linux sistem yönetimi, web tasarımları, bilgisayar destekli reklam ve tasarım, dijital pazarlama ve sosyal medya reklamcılığı birçok alanda sertifikalarım bulunuyor.

Dijital çözüm firması olarak tüm müşterilerimizin taleplerini karşılıyor ve sistemleri daha verimli kullanmalarını sağlıyoruz. Oluşturmuş olduğumuz başarılı ekiplerle müşteri memnuniyeti odaklı hizmetler üretiyoruz. Müşterilerimizin taleplerini aldıktan sonra amaçlarımızı belirliyor ve ona göre yol haritasını belirleyerek çalışmalara başlıyoruz.

2013 yılından günümüze yaptığım çalışmalarla, firmaların hedeflerine ulaşmalarını sağlayacak çalışmalar yaparak ihtiyaç duydukları, web tasarımı, sunucu kurulumu, e-ticaret sistemleri, seo, mobil uygulama, sosyal medya pazarlama gibi alanlarda başarılı hizmetler verdim. Tüm hizmetlerimizde, müşterilerimize projeleri teslim ettikten sonra da teknik destek hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

Farklı sektörlerde yer alan firmalara sunduğum tüm proje çözümlerini, arkamda duran güçlü ekipten aldığım güç ile gelişmiş sistemleri kullanarak sunuyorum. Bireysel ya da kurumsal web siteleriniz ya da sistemleriniz için talep edeceğiniz tüm hizmetler sektörde edindiğim deneyim ve tecrübelerle yüksek kalitede sunulacaktır.

Misyonumuz

İnternet dünyasında yer alan firmalar, geliştirme ve düzenleme çalışmaları için bize teslim ettikleri sistemleri yenilikçi yazılımlara uyumlu hale getirmek, yenilikler sayesinde güvenli ve etkin çözüm seçenekleri sunabilmektir. Dijital sistemlerle ilgili hizmet kalitemizi sürekli artırmak ve geliştirmek, müşteri memnuniyeti oluşturacak şekilde tüm taleplerin ve beklentilerin en üst seviyede karşılanması, tüm çalışmalarımızda ana hedeftir.

Tüm çalışmalarımızda müşterilerimizle doğru ve güçlü iletişimler kurmak, aradaki bağı güçlendirmek, müşteri sadakati oluşturarak, sektörümüzdeki rekabet gücünü ve karlılığı artıracak kaliteli hizmetler sunmaktır. Çalışma koşullarını ve şartlarını her zaman müşteri taleplerini ve beklentilerini karşılayacak şekilde düzenleyerek çalışmalara başlamak prensiplerimiz arasında yer alıyor.

Vizyonumuz

Dijital pazarlama ve Wordpress geliştiricisi olarak tüm deneyim, başarılı ekip çalışmaları ile yenilikçi çalışmalar yapan bir firma olmak. Farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların beklentileri ve taleplerine uygun çözümleri gelişmiş yazılım sistemleri ile karşılamak, sektörün lider firması olmak belirlediğimiz hedefimizdir. E-ticaret sistemleri kurulumları ile kişi ya da firmaların dijital pazarlama sektörüne yer almasını sağlarken en iyi çözümlerin sunan firma olmayı hedefliyoruz.

Müşteri Memnuniyeti

Wordpress geliştirme, Google ads ve seo ajansı olarak sunduğum tüm hizmetlerde hedef müşteri memnuniyetidir. Hizmet seçeneklerimizi sunarken, müşterilerimizi dinliyor, taleplerini alıyor ve gerekli ön çalışmaları yaparak işlem süreçlerinde bilgilendirme yapıyorum. Tüm hizmetler, başarılı çalışma ekibi tarafından yapıldığı için en iyi çözümler bulunuyor ve projeler zamanında teslim ediliyor.

Müşteri memnuniyeti oluşturabilmek için çalışma koşullarını belirlerken, müşteri görüşmeleri sonrası iş planlamaları yapılıyor ve hazırlanan iş planına göre hizmet sözleşmesi yaparak çalışmalara başlıyoruz. Deneyim ve tecrübelerimizle sunduğumuz hizmetlerle tüm müşterilerimizin memnuniyetini kazanıyoruz.

Ön çalışma yaparak iş planlaması yaptığımız için hizmet sözleşme içeriğini ve hizmet ücretini belirliyoruz. Belirlenen ücretler hesabımıza geçtikten sonra taleplere göre çalışmalara başlıyor ve en kısa sürede tamamlıyoruz. Dijital pazarlama ve seo hizmetlerinde sunduğumuz hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini oluşturabilmek için proje teslimi sonrasında da teknik destek hizmetlerini vermeye devam ediyoruz.

Hizmetlerimiz

Mehmet Kuru olarak sunduğum hizmetler tüm sektörleri kapsıyor ve e-ticaret sistemleri, wordpress web sitesi geliştirme, web tasarımı ve seo gibi dijital çözüm seçeneklerine ihtiyaç duyanlara hizmet veriyorum.

Hizmet sunduğum sektörler şunlardır;

 • Ajans ve bilişim firmaları,
 • Sağlık ve eğitim kurumları,
 • Gıda üretim firmaları,
 • Cafe ve restoranlar,
 • Kurum ve dernekler,
 • Makine ve sanayi kuruluşları,
 • Kimya firmaları,
 • İnşaat sektörü,
 • Kültür, Turizm ve sanat sektörü,
 • Otomotiv firmaları,
 • Giyim ve Tekstil sektörü,
 • Haber sektörü,
 • Eğlence sektörü,
 • Enerji sektörü,
 • Paketleme ve ambalaj firmaları,
 • Otel ve konaklama hizmetleri,

Tüm sektörlerde faaliyet gösteren firmalar ve kişiler için özel web sitesi tasarım çalışmalarını ayrıcalıklı olarak yapıyorum. Firmaların internet dünyasında yer almasını sağlamak için özel web tasarımlarını en iyi tasarımlarla hazırlıyorum.

Markanızı kurumsal kimliğe kavuşturacak en iyi çözümlere bizimle ulaşabileceksiniz. Arama motorlarında zirvede yer almak istediğinizde sunduğumuz desteklerle hedeflediğiniz zirve noktasına bizimle ulaşacaksınız.

Dijital pazarlama alanında yapacağınız çalışmalarda, Google ads’de iyi bir reklama ihtiyacınız olacak. Google ads uzmanı olarak verdiğim hizmetlerle reklam içerikleriniz ve reklam yönetimlerinizin kalitesini artırabileceksiniz.

E-ticaret sistemleri ve dijital pazarlamada büyüyebilmeniz için sosyal medya hesaplarınız bize emanet ve hedef kitleniz çok yakınınızda. Kurumunuz ve markanızın web tasarım, e-ticaret, seo ajansı, grafik tasarımı gibi tüm ihtiyaçları için 7/24 iletişim kurabilir, beklentilerinize uygun en iyi hizmeti en iyi fiyat seçenekleri ile alabilirsiniz.

EĞİTİM ve SERTİFİKLAR

İnsanlar ve şirketler, günlük gelişmeleri takip edebilmek, yeni bir şeyler öğrenmek ve öğrendiklerini uygulamak istiyor. Her insan, ilgi alanı ya da iş sektörüne göre çeşitli eğitimler alarak o alanda yeterliliğe sahip olduğunu gösterecek sertifikalar alıyor.  Eğitim ve sertifikalar, kendini yenilemek, kariyerini geliştirmek için önemlidir.

Çalışanlar becerilerini geliştirmek ve güncel tutmak için en iyi yöntemin eğitim sertifikaları olduğunu biliyor.  Yüz yüze ya da online olarak katılım yapılan eğitimler sonunda sertifikalar alınır. Eğitim ve sertifikalar, farklı alanlarda iş yapma ya da işe kabul edilmede oldukça etkilidir.

KOSGEB UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) tarafından düzenlenen girişimcilik eğitimlerine katılanlara sertifika veriliyor. Bu sertifika girişimcilik belgesi olarak tanımlanıyor ve yeni iş kuracak olanlara yardımcı oluyor.

Kosgeb uygulamalı girişimcilik eğitimleri, işini geliştirmek ya da yeni iş kurmak isteyenlerin farklı alanlarda bilgilendirmek ve cesaretlendirmek için veriliyor. Okuryazar ve 18 yaşının üstünde olanlar, kosgeb uygulamalı girişimcilik eğitimlerine başvuru yapabiliyor.

Eğitimler, klasik ya da online eğitim olarak verilebiliyor. Online eğitimlere katılmak isteyenler e-devlet hesabı üzerinden başvuru işlemlerini yaparak eğitimlere katılabiliyor.

İŞ ORGANİZASYONU

İş organizasyonu sertifika eğitimleri, iş kollarına göre bireylerin çalışma alanında kendilerini geliştirmelerini, çalışma planları ve organizasyonların yapılmasını sağlayacak becerilerin kazandırılmasını hedefliyor. Eğitim sonunda alınan sertifika, iş alanındaki becerilerin artmasını sağlarken iş başvurularında rakiplerin bir adım önünde yer almayı sağlayacaktır.

PROJE YÖNETİMİ

Proje Yönetimi eğitimi, yönetim alanında daha detaylı bilgiye sahip olmak isteyenlerin uzmanlaşmasını amaçlar. Proje yönetimi sertifika eğitimine, firmaların yönetici adayları, proje yöneticileri, farklı projelerde görev alan çalışanlar katılabiliyor.

Çalışanların, modern yönetim anlayışına sahip olmasını ve iş yönetiminin daha iyi yapılmasını hedefleyen sertifika eğitim programıdır. Eğitimler sonunda sınava giren ve başarılı olanlar sertifika sahibi olabiliyor.

AWS SERTİFİKA EĞİTİMİ

Tüm sektörlerde firmalar teknolojik gelişmelerden faydalanmak istiyor. Bunun için bulut bilişim becerilerini en iyi şekilde kullanmaya çalışıyor. AWS sertifika eğitimi, bulut becerilerinin geliştirilmesini amaçlayan ve bireylerin bu konuda desteklenmesini sağlayan eğitim programıdır.

AWS sertifikası, bulut platformunun tüm ilkelerini kapsıyor ve eğitim sonunda bulut becerilerinin en iyi şekilde öğrenilmesini, bilgilerin tazelenmesini sağlıyor. AWS sertifikası, uzmanlığın ve deneyimlerinizin en önemli kanıtıdır.

GOOGLE CLOUD PLATFORM

Google cloud platform sertifika eğitiminin amacı, bulut bilişim sistemleri temel kavramları, bulut depolama seçenekleri, ağ topolojisi, altyapı kaynaklarının kullanımı, bulut güvenliğinin sağlanmasının öğrenilmesidir.

Eğitimlerde, Google cloud platform üzerinde yer alan tüm servislerin neler olduğu, hizmetlere nasıl ulaşıldığı ve kullanıldığı öğreniliyor. Bulut bilişim alanında kendisini geliştirmek isteyen, yazılım ve bilgisayar mühendisliğine yeni başlayanlar sertifika eğitimlerine katılabiliyor.

LİNUX SİSTEM YÖNETİMİ

Linux sistem yönetimi eğitimlerinin amacı, katılımcıların, bilgi işlem departmanlarında görevalırken, Linux işletim sistemi bulunan sistemleri daha iyi kullanmalarını sağlamaktır. Sertifika eğitiminde, Linux tarihçesi ve temel terminal komutları, dosya ve paket yönetimi, kullanıcı izinleri ve işlemleri ile ilgili tüm bilgiler veriliyor.

Uygulamalı olarak yapılan çalışmalarda katılımcıların becerilerinin artması sağlanıyor ve eğitim sonunda yapılan sınavlarla sertifika sahibi olmaları sağlanıyor. Linux sistem yönetimi sertifikasına sahip olanlar çeşitli sektörlerde daha kolay iş bulabiliyor.

BİLGİSAYAR DESTEKLİ REKLAM VE TASARIM

Reklam ve tasarım alanında çalışmak ve kendisini geliştirmek isteyenler için düzenlenen eğitimdir. Bu eğitimde, Adobe InDesign, Adobe Illustrator ve Adobe Photoshop gibi tasarım programlarını temel seviye ve üzerinde kullanabilme yeteneklerinin geliştirilmesi sağlanıyor.

Bilgisayar destekli reklam ve tasarım, tüm sektörler tarafından ihtiyaç duyulan ve her zaman popüler olan çalışma alanıdır. Eğitim sonunda sertifika alanlar, kurumsal kimlik, logo, afiş, dergi, broşür, kitap ve gazete gibi tüm reklam, tanıtım materyalleri tasarımlarını yapmaya başlayabilecektir.

WEB TASARIMI

Sertifika programları, bireylerin o alanda bilgi ve becerilerini geliştirmelerini sağlar. Web tasarım sertifika programı, internet erişimi olan tüm cihazlara uyumlu web siteleri hazırlama ve siteler üzerinde düzenleme çalışmaları yapmalarını sağlayacak becerilere sahip olunmasını sağlar.

Web tasarım sertifika eğitimlerinde, Html, Css, flash, jquery, dreamweaver, photoshop, seo teknikleri ve web tasarımı öğretiliyor. Sertifika programı, katılımcıların web tasarımı ve web tabanlı çalışmalar yapmalarını, bu alandaki bilgilerini güncel tutmalarını ve yeteneklerini geliştirmelerine katkı sağlar.

WORDPRESS

Dijital pazarlama ve internet dünyasında yer almak ve bu alanda çalışmak isteyenler için wordpress kurulumu, eklenti ve temaların kullanılması, e-ticaret sitelerinin oluşturma becerilerinin geliştirilebilmesi için sertifika eğitimlerine katılır.

Wordpress sertifika eğitimlerinde, e-ticaret uygulamalarının sektörlere göre düzenlenmesini ve yönetilmesini sağlayacak bilgiler veriliyor.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Arama motoru optimizasyonu sertifika eğitimleri, web sitelerinin güncel algoritmalara göre düzenlenmesini sağlayacak güncel bilgilere sahip olmayı hedefliyor. Google, bing, yandex gibi tüm arama motorlarında web sitelerinin ön plana çıkartılmasını sağlayacak bilgiler verilir.

Katılımcılar, sertifika aldıklarında bu alanda yeterli olduklarını gösterir ve seo tekniklerini uygulayarak web sitelerinin arama motorlarında daha fazla görünmesini sağlar.

DİJİTAL PAZARLAMA

Dijital pazarlama alanı giderek genişliyor ve büyüyor. Bunun için bu alanda uzman kişilerin yetiştirilmesi için dijital pazarlama sertifika eğitim programları hazırlanıyor. Programın amacı uzman kişiler yetiştirmek ve dijital reklam, tanıtım, pazarlama ağlarının en iyi şekilde kullanılmasını sağlamaktır.

Firmaların dijital platformlarda rekabet gücünü artırmak, web sitelerinin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlamak için çalışma yapacak kişilerin bilgi ve becerilerinin artırılması hedefleniyor.

SOSYAL MEDYA REKLAMCILIĞI

Sosyal medya reklamcılığı, son dönemlerin en önemli pazarlama yöntemlerinden birisidir. Sosyal medyada yer almak ve marka pazarlama süreçlerini en iyi şekilde yönetebilecek kişilerin yetiştirilmesini hedefleyen sertifika programıdır.

Sertifika eğitiminde, tüm sosyal medya platformlarında dijital reklam içeriklerinin nasıl oluşturulacağı ve nasıl verileceği, reklam stratejilerinin oluşturulması, hedef kitle analizi, reklam yönetimi, raporlama gibi işlemlerde doğru yöntemlerin kullanılması hedefleniyor.

Başa dön tuşu